Ботев (Ихтиман) завърши 1:1 в контрола с Рилски спортист. Това

...

Ботев с ново реми, изпусна Рилецо

Ботев (Ихтиман) приключи 1:1 в контрола с Рилски състезател. Това беше втора инспекция на ихтиманци, откакто преди дни те направиха 1:1 и със Септември II (София).

През първата част двата отбора не си означиха попадения и се отдръпнаха на отмора при 0:0, само че момчетата на Валери Свиленов пропуснаха няколко чисти положения, самоковци от своя страна стигнаха до няколко рискови обстановки, само че до гол не съумяха.
 Ботев (Ихтиман) потегли с реми в контролите Ботев (Ихтиман) потегли с реми в контролите
През втората част Рилецо откри в началните минути, само че Ботев стигха до хикса с гол на Боби Янков, а Борислав Балджийски изпусна и дузпа. Ботев пропусна да стигне и до успеха, сед като пропиля няколко преференциални обстановки.

Следващата инспекция на Ботев (Ихтиман) е в събота от 10:00 часа на Национална футболна база " Бояна ".

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.