Ботев вгорчи празника на в Самоков
Ботев (Ихтиман) победи първенеца Рилски състезател с 2:1 в Самоков. Срещата е от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига. Борислав Балджийски разтресе мрежата на домакините в 34-а и 65-ата минута. Георги Божилов осъществя почетното попадение за домакините в 83-ата минута. След последния съдийски футболистите на Рилски състезател бяха наградени с медали и купата за първо място в шампионата.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




