Ботев и Локомотив получиха глоби след дербито, а те са

...
Ботев и Локомотив получиха глоби след дербито, а те са
Коментари Харесай

Вижте наказанията за Ботев и Локо след дербито

Ботев и Локомотив получиха санкции след дербито, а те са за псувни, потребление на димки и хвърлени предмети на терена.
Прочетете още
Няма осъдени играчи от двата тима.

Вижте санкциите:

За обидни и нецензурни викания, на съображение чл.37, ал.1, т.26, б. Б от Директива за птиците /2025/2026/ – ДК санкционира ПФК " Локомотив " гр. Пловдив с имуществена глоба в размер на 1022.58 евро.

За нерегламентирано потребление на димки, на съображение чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от Директива за птиците /2025/2026/ – ДК санкционира ПФК " Ботев " гр. Пловдив с имуществена глоба в размер на 153.39 евро.

За хвърлени предмети, на съображение чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 2 от Директива за птиците /2025/2026/ – ДК санкционира ПФК " Ботев " гр. Пловдив с имуществена глоба в размер на 1022.58 евро.

За обидни и нецензурни викания, на съображение чл.37, ал.1, т.26, б. Б от Директива за птиците /2025/2026/ – ДК санкционира ПФК " Ботев " гр. Пловдив с имуществена глоба в размер на 1022.58 евро.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР