БОСТЪН (AP) — Tanner Houck хвърли тройка с девет удара

...

Houck хвърли тройка при победата с 2-0 над Guardians за 1-ви CG shutout на Бостън във Fenway от 2017 г.

БОСТЪН (AP) — Tanner Houck хвърли тройка с девет удара за първия цялостен мач на Boston Fenway Park за съвсем седем години, а Red Sox победиха Cleveland Guardians с 2-0 в сряда вечерта.

Конър Уонг се утвърди в четвъртия, един ининг, откакто Бостън вкара първия си удар след бариера от титуляра Бен Оживен.

Houck (3-1) не извървя нищо в първия си цялостен мач в кариерата, който лиши единствено 1 час и 49 минути. Той приключи един по-малко от най-високото си достижение за сезона за удари.

Това беше първият цялостен затвор на Бостън, откогато Майкъл Уача хвърли три гола при успеха с 1-0 против Лос Анджелис Ейнджълс на 6 юни 2022 година.Нито един питчър не е постигнал това вкъщи за Ред Сокс, откогато Брайън Джонсън хвърли пет гола против Сиатъл на 27 май 2017 година