Босна и Херцеговина и Франция играят при 0:1 във втори

...

НА ЖИВО: Босна на Петев 0:1 Франция

Босна и Херцеговина и Франция играят при 0:1 във втори мач от група "D " за квалификациите на Мондиал 2022. Антоан Гризман откри в 61-ата минута с 35-ия си гол за "петлите ".

В първите 10 минути нито един от двата тима не предприе опасности и играта се развиваше най-вече в центъра.

В 11-ата минута Коман стреля с левия крайник, само че едва по земя и отвън очертанията.

4 минути по-късно точно острието на Байерн получи центриране от левия фланг и насочи удар с глава, само че Сехич избави.

В 17-ата минута Гризман извърши директен свободен удар, само че той се отклони в стената и не заплаши вратата.

В 24-ата минута Тодорович нанесе тежък шут с левия крайник в близкия ъгъл на Лорис, само че стражът на Тотнъм парира с опитност.

В 26-ата Пянич постави коженото кълбо на главата на Хаджикадунич след корнер, но Уго Лорис още веднъж блесна и избави тима си в последния миг.

Рабио отговори по еднакъв метод с глава след подаване от Гризман от дясното крило, само че в навън.

В 54-ата минута Кимпембе опита задна ножица след ъглов удар, само че високо над напречната греда.

5 минути по-късно резултатът бе открит. Рабио центрира по фирмен метод от левия фланг в наказателното поле, където непокрития Гризман засече с глава и простреля Сехич.