Борусия (Дортмунд) победи убедително Дармщад с 4:0 в последния мач

...

Борусия спечели последния си домакински мач за сезона, Ройс вкара гол

Борусия (Дортмунд) победи безапелационно Дармщад с 4:0 в последния мач за сезона. Марко Ройс, който напуща отбора след този дуел, се регистрира с гол и асистенция в мача.

В 30-аат минута Ройс откри с пас Ян Маатсен, а нидерландецът откри мрежата за гол и 1:0 за домакините.

В 38-ата любимецът на " жълто-черната " аудитория Марко Ройс също се регистрира с фантастично попадение. Той бе прецизен от директен свободен удар в последния си мач с екипа на Борусия в Бундеслигата.

Домакините се разписаха и за трети път в 72-рата минута, когато Джейдън Санчо откри добре Юлиан Бранд в наказателното поле, а той не се поколеба и прати топката в долния десен ъгъл за 3:0.

В 88-ата минута и Дониел Мален прати от близко топката в опразнената врата за 4:0.