Боруна (Царева ливада) и Локомотив (Мездра) не се победиха и

...

Локомотив и Боруна стигнаха само до равен

Боруна " (Царева ливада) и " Локомотив " (Мездра) не се победиха и приключиха наедно 1:1.
Срещата бе от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига.
Мачът бе динамичен с положения и пред двете порти. През първото полувреме превес имаха домакините от Царева морава.
Първото попадение бе точно в тяхна изгода. То падна в 60-та минута. Любомир Вачев центрира, топката рикошира у състезател на гостите и попадна в Николай Банов, който я прати в мрежата за 1:0.
Кристиян Димитров изравни в 82-та минута. Така двата отбора не съумяха да се победят и поделиха точките.
След този мач " железничарите " заемат шестата позиция във краткотрайното класиране с актив от 19 точки и голова разлика 24-22.
В идващия кръг " Локомотив " приема дублиращия отбор на " Ботев " (Враца). Срещата на градския стадион в Мездра е на 18-ти ноември от 14:30 часа.
Източник: bulnews.bg