Борнемут победи с 3:0 на Олд Трафорд“. Успехът е исторически

...

Борнемут разби Юнайтед на „Олд Трафорд“

Борнемут победи с 3:0 на „ Олд Трафорд “. Успехът е исторически за скромния отбор, тъй като е първи в Театъра на фантазиите. Това беше следващ слаб мач за отбора на Ерик загар Хаг, който записа седмо проваляне през сезона. От тях три са домашен с по 0:3.

Успехът на гостите пристигна след попадения на Доминик Соланке, Филип Билинг и Маркос Сенеси. Данго Уатара даже вкара четвърто попадение за Борнемут в добавеното време, само че те не беше зачетено поради игра с ръка.

Соланке откри още в петата минута след пас на Кук. Другите два гола паднаха единствено за пет минути сред 68-ата и 73-ата. И за двата асистира Тавение от статични положения.

Борнемут се придвижи на 13-о място в класирането и. Манчестър Юнайтед остана шести, като това бе седмо подражателство за „ алените дяволи “ през сезона.
Източник: flashnews.bg