“Борисов и Пеевски винаги оправят проблемите в държавата.Това написа във

...
“Борисов и Пеевски винаги оправят проблемите в държавата.Това написа във
Коментари Харесай

Слави Трифонов: Борисов и Пеевски винаги оправят проблемите в държавата

“Борисов и Пеевски постоянно оправят проблемите в страната ”.Това написа във Facebook водачът на  Има Такъв Народ Слави Трифонов.

Борисов и Пеевски

Има проблем със земеделските производители, те стачкуват, блокират страната, Бойко Борисов и Делян Пеевски оправят казуса.

Публикуваме целия текст без редакторска интервенция:

“Каквото и да стане в страната има двама души, които оправят казуса и по-късно дават изказване пред медиите – Бойко Борисов и Делян Пеевски. Има проблем със земеделските производители, те стачкуват, блокират страната, Бойко Борисов и Делян Пеевски оправят казуса. Служителите във въглищните централи блокират пътищата и страната, недоволни от държавното управление, Бойко Борисов и Делян Пеевски оправят казуса.

И изобщо, каквото и да се случи от наводнения до митинги, очаквайте изказвания на Бойко Борисов и Делян Пеевски по малкия екран. Те ще оправят нещата. А, извинете, горе-долу за цвят около тях се изявява със угодничав взор я министър-председателят, я Кирил Петков, я Асен Василев, я Христо Иванов. Тези, които ги докараха на власт. Тези, които най-безсрамно лъгаха, че ще ги вкарват в пандиза. Тези, които, с цел да вземат участие във властта, са подготвени на всичко, даже да слугуват на Бойко Борисов и Делян Пеевски.

И ми е доста забавно, хората, които са дали своят вот за “Продължаваме смяната ” и “Демократична България ”, хората, които стачкуваха по улиците и в действителност чакаха модела ГЕРБ да се промени, по какъв начин ли се усещат в този момент? Как си изясняват всичко това? Какви мисли и страсти им минават през главите? Често слушам определението “сектанти ”, само че аз не мисля, че е по този начин.

Мисля, че всички сме естествени хора и желаеме да се случват хубави неща на мястото, където живеем. Просто постоянно се появяват алчни и безскрупулни лъжци, които съумяват да заблудят доста хора. Нищо, и това ще отмине. Нали си спомняте онази максима: можеш да излъжеш един човек доста пъти, може да излъжеш доста хора веднъж, само че не можеш да излъжеш доста хора доста пъти.

Уточнихме да има цялостна претовареност на хората, които се освободят в държавно дружество, да няма никой, който да остане без работа, и закриването да бъде 2038 година Отделно предложим който не желае да отиде в това държавно дружество, 36 заплати да се изплатят еднократно незабавно ”, сподели по рано Пеевски.

“Всички значими решения не могат да се случат без Движение за права и свободи, обществото е избрало избрани партии ”, изясни той по какъв начин публично са припознати като част от ръководството.

На въпрос каква е настройката му за локалните избори той бе безапелационен:

“ДПС постоянно влиза с настройка за победа. Ние ще реализираме нашите резултати, мисля, че никой няма подозрения ”, съобщи той. И предвижда, че кметските места за Движение за права и свободи ще са повече от предния път. Не желая да споделям нещо, с цел да не урочасаме нещата, добави депутатът.

Според него Народно събрание е взело най-хубавото решение, с цел да не нарастват горивата

Във връзка с митингите на енергетиците той изрази вяра държавното управление и Министерски съвет да вземат ограничения, тъй като все още очевидно не са. “Важното е да се случат в района планове, да си запазят работните места и хората ще бъдат отговорни. За момента не го виждаме ”, сподели той. Движение за права и свободи ще поддържа и бюджета.

“Делян Пеевски е всеприсъствен. Сглобката не просто го избра, тя го направи безусловно незаобиколим фактор в ръководството. ” Това написа някогашният народен представител от БСП Александър Симов във Facebook. Той проучва ролята на Пеевски във властта през разнообразни образци от публичните процеси.

Още вести четете в категория България.

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР