Борислав Цонев игра цял мач за Далиан Про, а отборът

...

Фелайни наказа отбора на Боби Цонев

Борислав Цонев игра цялостен мач за Далиан Про, а тимът му загуби с 0:2 гостуването си на Шандун Тайшан от 11-ия кръг на китайското състезание. Домакините изковаха триумфа в края на първото полувреме. Резултата откри някогашният белгийски национал Маруан Фелайни в 36-ата минута, а в 45-ата се разписа Хуанг Женгю.

Шандун Тайшан беше по-добрият отбор и справедливо стигна до успеха, с която излезе на пето място в класирането. Далиан пък записва пета поредна загуба и се намира на предпоследната 15-а позиция с 6 точки.

Начело в подреждането е Шанхай Порт с 26 точки, пред Чънду Рончен с 23 и Шанхай Шънхуа с 19.

В идващия кръг Борислав Цонев и компания ще посрещнат Пекин Гуоан.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.