Божидар Краев игра цял мач за Мидтиланд, но отборът му

...

Тежка загуба за Краев и компания

Божидар Краев игра цялостен мач за Мидтиланд, само че тимът му позволи разгромна загуба в датското състезание. Отборът на Бриан Приске беше съкрушен с 1:4 при гостуването си на Нордселанд и пропусна да оглави класирането. Мидтиланд има равни точки, само че по-лоша голова разлика от Сьонерюск и Вейле.

Абус Франсис откри за домакините в 11-ата минута с техничен удар в далечния ъгъл, само че в 34-ата минута Андерс Дрейер изравни с компактен шут от границата на наказателното поле.
В самия завършек на полувремето Франсис майсторски трансферира вратаря на гостите и топката влетя под гредата за 2:1. Почти същото осъществяване докара до трети гол за Нордселанд, само че този път създател на попадението беше Мартин Фрезе. Наказателната акция завърши с гол на Камал Дийн Сюлеймана в 70-ата минута.

Следващият мач на Мидтиланд е посещение на в Шампионската лига на 3 ноември.