Божидар bzm Богданов и Иван MC Иванов от отбора на

...

OG с Богданов и Иванов си тръгна геройски от Мейджъра в Берлин

Божидар " bzm " Богданов и Иван " MC " Иванов от тима на OG отпаднаха от Dota Мейджъра в Берлин. Геймърите не съумяха да се оправят с Evil Geniuses в Lower Bracket четвъртфиналите и си потеглиха от шампионата след загуба с 1:2. Въпреки това те демонстрираха, че ще се борят до дъно, като от клуб, който бе на крачка от отпадане от първа дивизия в Западна Европа, те станаха част от най-хубавите шест в света.

Срещата стартира с извънредно сложна и за двата отбора, оспорвана игра №1. Тя продължи близо час, а победител липсваше. Все отново обаче " гениите " съумяха да откраднат еднакъв задатък. Последва равнене от нашите момчета и компания, само че в решаващата трета борба, EG още веднъж стана победител и продължи към полуфиналите.

С 40 фрага се отличи най-резултатния от двете петици - топ лейнъра на " гениите " Кристиян " Pakazs " Савина, а за OG Артем " Yuragi " Голубиев означи 26.