Близо 30-метров транспарант с България, добре дошла в еврозоната! беше

...
Близо 30-метров транспарант с България, добре дошла в еврозоната! беше
Коментари Харесай

Транспарант с България, добре дошла в еврозоната! бе поставен в...

Близо 30-метров транспарант с " България, добре пристигнала в еврозоната! " беше подложен върху фасадата на Европейската комисия в Брюксел.

 

Транспарантът върху постройката на ул. " Шарльоман " има надпис на британски и на български, като той е подложен в навечерието на приемането на последните решения за приемането на страната ни в еврозоната от 1 януари 2026 година

 

Съветът на Европейски Съюз по стопански и финансови въпроси да гласоподава три решения за България директно след утвърждението на отчета на Европейския парламент в Страсбург за готовността на нашата страна да вкара еврото.

 

В късния следобяд на следващия ден е планувана гала в Брюксел, обвързвана с оповестяването на България за 21-та страна от Еврогрупата.

 

Министърът на финансите Теменужка Петкова ще взе участие в постоянното съвещание на Съвета на Европейския съюз по стопански и финансови въпроси (ЕКОФИН) на 8 юли 2025 година в Брюксел.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР