Блестящо завръщане за Кристиано Роналдо с екипа на Манчестър Юнайтед!

...

Роналдо блестящ при завръщането си за "Манчестър Юнайтед"

Блестящо завръщане за Кристиано Роналдо с екипа на " Манчестър Юнайтед "! Португалската суперзвезда означи две от попаденията при триумфа с 4:1 против " Нюкасъл " в мач от четвъртия кръг на британската Висша лига.

На " Олд Трафорд ", в повторния си дебют за " алените дяволи ", Роналдо откри резултата в добавеното време на първата част, откакто се възползва от неточност на противниковия вратар Фреди Уудман.

Снимка: Getty Images

" Нюкасъл " изравни посредством Хавиер Манкийо в 56', само че Роналдо върна задатъка на своите единствено 6 минути по-късно.

Десет минути преди приключването на постоянното време Бруно Фернандеш повиши на 3:1, а крайния резултат оформи влезлият като запаса Джеси Лингард в продължението.

Големият воин обаче е Роналдо, който не бе играл във Висшата лига от тъкмо 12 години и 118 дни. До през днешния ден предходният му мач за " Юнайтед " в британския хайлайф беше против " Арсенал " през месец май 2009 година

С трите точки против " Нюкасъл " " Юнайтед " събра 10 и оглави краткотрайното временното класиране, а " Нюкасъл " е предпоследен с една. В идващия кръг Роналдо и компания гостуват на " Уест Хем ", до момента в който " свраките " одобряват " Лийдс ".

Източник: btvnovinite.bg