Бившият зам.-кмет на София Никола Барбутов остава окончателно в ареста,

...
Бившият зам.-кмет на София Никола Барбутов остава окончателно в ареста,
Коментари Харесай

Бившият зам.-кмет на София Никола Барбутов остава в ареста, Рафаилов излиза на свобода срещу гаранция

Бившият зам.-кмет на София Никола Барбутов остава дефинитивно в ареста, а другият арестуван с него Петър Рафаилов излиза на независимост с 10 хиляди лева гаранция. Това дефинира Софийският апелативен съд,пише 24 часа.
Прочетете още
Двамата са обвинени като участници в незаконна група, която предложила облаги. Задържани са под стража от два месеца и половина. Миналата седмица Софийският градски съд удостовери ограниченията им. 

Според апелативните съдии няма заплаха Барбутов да се укрие, само че може да извърши закононарушение поради поста, който е заемал.  

За Петър Рафаилов показаха в определението си, че няма заплаха да се укрие и нулева - да извърши закононарушение. Затова го освободиха от ареста. 

Основните очевидци против тях са районните кметове на " Люлин " и " Младост ", на които е предлагано % от името на компании, коит ода сключат контракти. Според прокуратурата Барбутов предложил Рафаилов като специалист и посочвал членове на комисии, които да приготвят документите за търговете.  

Пред Съдебната палата към този момент се събират на митинг последователи на ПП-ДБ. 

 Очаквайте детайлности!
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР