Бившият турски премиер Месут Йълмаз и съпругата му Берна летят

...
Бившият турски премиер Месут Йълмаз и съпругата му Берна летят
Коментари Харесай

Йълмаз и жена му летят към Истанбул, без да знаят за голямата трагедия със сина им

Бившият турски министър председател Месут Йълмаз и брачната половинка му Берна летят от Съединени американски щати за Истанбул, само че не им е предадено, че огромният им наследник и мъртъв. Това оповестява „ Миллиет “ във връзка новината за гибелта на огромния им наследник Мехмет Явуз Йълмаз.

Големият наследник на Месут Йълмаз е открит мъртъв в дома си в истанбулския квартал Бейкоз, оповестиха по-рано турските медии, представени от 24bulgaria.com и 24rodopi.com. 38-годишният предприемач Явуз Йълмаз е открит прострелян в главата в леглото си. Вчера той споделил на служащите, които били в жилището му, да си тръгнат и да си починат няколко дни.

Явуз Йълмаз бил самичък в дома си тази нощ. Той е бил открит мъртъв тази заран от неговите телохранители. Почти несъмнено е, че се самоубил. Съобщава се, че преди месец Явуз Йълмаз получил частична парализа.

38-годишният мъж се прострелял с револвера на татко си   " Смит енд Уесън ", който му бил подарен през 1993 година. Аутопсията е открила, че при изстрела Явуз е бил в седящо състояние. 

Месут Йълмаз, брачната половинка му Берна и двама техни близки пътуват за Турция, само че не им е казано за огромната загуба, тъй като Берна Йълмаз е със съществени сърдечни проблеми. По тази причина са били в Съединени американски щати. В самолета няма интернет връзка, а кола за спешна помощ е пратена на летището, където в 17.40 часа ще кацне самолетът, прецизира „ Миллиет “.

70-годишният Месут Йълмаз бе три пъти министър председател на страната в интервала сред 1991 и 1999 година

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР