Батков: Много добър човек и не беше справедливо това обругаване, нищо, Господ всичко вижда, измъчи се накрая
Бившият президент на Левски Тодор Батков пристигна през днешния ден в църквата " Света София ", с цел да се сбогува с Борислав Михайлов. Легендата на Левски и българския футбол напусна този свят на 63-годишна възраст.
" Голямо име. Много добър човек и не беше заслужено това обругаване. Нищо, Господ всичко вижда. Измъчи се най-после.
Продължаваме да обичаме Левски и футбола. Бог да го елементарни. Беше огромен футболист и добър началник. Имаме страхотни прекарвания с него ", сподели Тодор Батков.
" Голямо име. Много добър човек и не беше заслужено това обругаване. Нищо, Господ всичко вижда. Измъчи се най-после.
Продължаваме да обичаме Левски и футбола. Бог да го елементарни. Беше огромен футболист и добър началник. Имаме страхотни прекарвания с него ", сподели Тодор Батков.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




