Бившият премиер отбеляза, че от ПП искат да говорят за

...
Бившият премиер отбеляза, че от ПП искат да говорят за
Коментари Харесай

Петков: Правителството на Борисов избра машините, ако хартиената коалиция изтегли безумията, влизаме в зала

Бившият министър председател означи, че от Политическа партия желаят да приказват за бюджета и за решаването на действителните проблеми на хората, само че вместо това Изборният кодекс се трансформирал в приоритет.

 

Това ли е най-важното за българските жители? Това, което се цели, е да се направи замяна на вота на българските граждани; да върнат измамите с гласуването и да трансфорат тези машини в елементарни принтери, изясни Петков.

 

Той още един път прикани целият план за връщането на хартиената бюлетина да бъде отдръпнат Ако хартиената коалиция изтегли среднощните си безумия, ние ще влезем в зала, даде обещание Петков.

 

Съпредседателят на " Демократична България " Христо Иванов заяви от своя страна, че от групировката ще предложат основаването на краткотрайна комисия, която да се захване с промените в Изборния кодекс, защото по този начин се вършат действителни промени в изборното законодателство, а не " за една нощ на една седянка ".

 

Иванов също се причисли към апела на Петков да бъде отдръпнат целият план за връщането на хартиената бюлетина, допълвайки, че едвам по-късно може да бъде възобновен сериозният разговор сред партиите.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР