Арестуваха бивш кикбоксьор и инфлуенсър в Румъния за трафик на хора и изнасилване
някогашния кикбоксьор и инфлуенсър Андрю Тейт в Румъния за трафик на хора и обезчестяване, оповестява Би Би Си.
Той е арестуван дружно с брат си Тристан в окръг Илфов северно от Букурещ късно нощес.
Домът на Тейт е бил обискиран от румънската полиция. Дирекцията за следствие на закононарушенията на проведената престъпност и тероризма в Румъния оповестиха, че четирима обвинени - двама английски жители и двама румънци, са задържани по обвинявания в присъединяване в проведена незаконна група, трафик на хора и обезчестяване.
От дирекцията прецизират, че английските жители са вербували дами, които са били подложени на " актове на физическо принуждение и психическа насила ", а по-късно са били полово експлоатирани от членове на групата и принудени да вземат участие в порнография.
На видеоклип, публикуван в медиите, се вижда по какъв начин Тейт е отведен с белезници от чиновници на реда.
Всички обвинени са арестувани за 24 часа.
Двамата братя са разследвани от април дружно с румънските жители. За Тейт се знае, че живее в Румъния от пет години.
Местоположението на е намерено, откакто той си поръчва пица. По-рано тази седмица Андрю Тейт влиза в неприсъствен спор с 19-годишната активистка Грета Тунберг, откакто той показа своя фотография в “Туитър ”, на която стои до спортна кола “Бугати ”.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




