Бившитя президент на САЩ Доналд Тръмп направи първия си публичен

...
Бившитя президент на САЩ Доналд Тръмп направи първия си публичен
Коментари Харесай

Тръмп коментира смъртта на Навални 

Бившитя президент на Съединени американски щати Доналд Тръмп направи първия си обществен коментар за гибелта на съветския опозиционер Алексей Навални с обява в обществената си мрежа Truth Social.

„ Внезапната гибел на Алексей Навални ме накара да съзнавам от ден на ден и повече какво се случва в нашата страна. Това е мудна, постоянна градация, с корумпирани, радикални леви политици, прокурори и съдии, които ни водят по пътя към заличаването. Отворените граници, манипулираните избори и извънредно несправедливите решения в правосъдната зала унищожават Америка. ние сме нация в крах, проваляща се страна “, показва Тръмп.

Доналд Тръмп се бори за номинацията на Републиканската партия за идните избори в Съединени американски щати през тази година.

Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР