БИЛИНС, Монт. (AP) — Мъж помогна да бъдат убити най-малко

...
БИЛИНС, Монт. (AP) — Мъж помогна да бъдат убити най-малко
Коментари Харесай

Групата за трафик на диви животни е убила най-малко 118 орли, казват прокурорите

БИЛИНС, Монт. (AP) — Мъж оказа помощ да бъдат убити минимум 118 орли, с цел да продаде перата и частите от тялото им на черния пазар като част от дългогодишна мрежа за трафик на диви животни в западните Съединени американски щати, за която управляващите настояват, че е умъртвила хиляди птици, демонстрират правосъдни документи.

Травис Джон Брансън би трябвало да бъде наказан във федералния съд на 18 септември за ролята си в групата за трафик, която е работила в индианския резерват Флатхед в Монтана и на други места.

Прокурорите споделят, че мъжът от Кюзик, Вашингтон е спечелил сред 180 000 и 360 000 $ от 2009 година до 2021 година, продавайки нелегално елементи от плешив и златен орел.

„ Не е извънредно за Брансън да вземе повече от девет орли едновременно “, пишат прокурорите от прокуратурата на Съединени американски щати в Монтана в правосъдно дело във вторник. „ Брансън освен е убивал орли, само че ги е нарязвал на части, с цел да ги продаде за бъдещи облаги. “

Орлови крила, опашки, пера и други елементи са доста търсени от индианците, които ги използ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР