Изкупиха билетите за мача, в който Левски ще получи титлата
Билетите за дуела Левски - Лудогорец на 9 май на Герена бяха изкупени за минути.
Прочетете още
Това ще е последният мач на Левски на Герена за този сезон и в него отборът ще бъде награден като първенец за първи път от 17 години насам. Последно сините подвигнаха трофея през 2009-та година, а в този момент стопираха 14-годишната доминация на Лудогорец.
Любопитно е, че Лудогорец най-вероятно ще направи шпалир на Левски преди конфликта.
Много левскари останаха без билети за дуела, като се чака от сините да пуснат спомагателни билети в Сектор Г, които още веднъж се чака да бъдат разграбени за минути.
Мачът на 9 май на Герена стартира от 18:45ч.
Ето какво написаха от Левски:
" Левскари, по отношение на огромния интерес към билетите за срещата от 3-тия кръг на плейофите в Първа лига против Лудогорец в събота, 9 май, от 18:45 часа на стадион " Георги Аспарухов " призоваваме притежателите на абонаментни карти, които НЯМА да участват на дуела, да заявят своя отвод в клуба. Това може да стане посредством email на [email protected] най-късно до 17:00 часа на 7 май, четвъртък.
Картодържателите, които НЯМА да участват на дуела с Лудогорец, би трябвало да дават две имена и номер на абонаментната карта (изписан на самата пластика). Местата, които бъдат освободени ще бъдат пуснати в свободна продажба в петък, 8 май, за искащите да се снабдят с билет за дуела. САМО ЛЕВСКИ! ", написаха първенците в обществената мрежа.
Прочетете още
Това ще е последният мач на Левски на Герена за този сезон и в него отборът ще бъде награден като първенец за първи път от 17 години насам. Последно сините подвигнаха трофея през 2009-та година, а в този момент стопираха 14-годишната доминация на Лудогорец.
Любопитно е, че Лудогорец най-вероятно ще направи шпалир на Левски преди конфликта.
Много левскари останаха без билети за дуела, като се чака от сините да пуснат спомагателни билети в Сектор Г, които още веднъж се чака да бъдат разграбени за минути.
Мачът на 9 май на Герена стартира от 18:45ч.
Ето какво написаха от Левски:
" Левскари, по отношение на огромния интерес към билетите за срещата от 3-тия кръг на плейофите в Първа лига против Лудогорец в събота, 9 май, от 18:45 часа на стадион " Георги Аспарухов " призоваваме притежателите на абонаментни карти, които НЯМА да участват на дуела, да заявят своя отвод в клуба. Това може да стане посредством email на [email protected] най-късно до 17:00 часа на 7 май, четвъртък.
Картодържателите, които НЯМА да участват на дуела с Лудогорец, би трябвало да дават две имена и номер на абонаментната карта (изписан на самата пластика). Местата, които бъдат освободени ще бъдат пуснати в свободна продажба в петък, 8 май, за искащите да се снабдят с билет за дуела. САМО ЛЕВСКИ! ", написаха първенците в обществената мрежа.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




