Търсят свидетели: възрастно бяло куче бе прегазено на зебра в Пловдив
Бездомно куче е умряло след пътен случай в Пловдив. За случката сигнализира жител, употребяващ псевдонима Регалис дел Габиано във Фейсбук. Той твърди, че животното е било прегазено, до момента в който пресичало на пешеходна пътека.
Инцидентът е станал на 21 май, към 12:30 ч. на кръстовището на бул. „ 6-ти септември “ и бул. „ Копривщица “, в региона до прелеза.
По думите на създателя на обявата възрастното бяло куче пресичало на " зебра ", когато било ударено от мъж с автомобил. Свидетелят твърди, че след случилото се лидерът понечил да се качи в колата си и да продължи.
„ Ставайки очевидец на случката, несъмнено, не разреших това да се случи “, написа той.
Мъжът споделя, че в положение на потрес е излязъл от автомобила си без телефон и не е съумял да снима случилото се. Вместо това е работил бързо, с цел да закара потърпевшото куче във ветеринарна клиника.
Първоначално положението на животното е било разказано като доста тежко. По-късно създателят на сигнала оповестява, че кучето е умряло.
Според пловдивчани бялото куче е било познато в региона и е носело името Илийчо. Случаят провокира горест и отвращение измежду хората, които упорстват да се открият очевидци на случая.
Авторът на обявата моли всеки, който е видял случилото се или разполага с информация, да се свърже с него.
Към момента няма публична информация дали по случая е подаден сигнал до органите на реда. Вижте и цялата обява,споделена от мъжа:
„ Моля за шерване, търсят се очевидци:
Гр. Пловдив
Днес, 21.05., в 12:30 на обяд, на кръстовището на бул. „ 6-ти септември “ и бул. „ Копривщица “ (до прелеза), мъж прегази възрастното бяло кученце, което пресичаше НА ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА!!
И непосредствено по-късно понечи да се качи на колата си и да продължи!
Ставайки очевидец на случката, несъмнено, не разреших това да се случи. Но изскочих от колата без телефон и в положение на потрес не помислих за телефона.
Действах допустимо най-бързо да закарам кучето до клиника.
Моля, в случай че някой е станал очевидец на случката, да се свърже с мен.
Също, в случай че някой познава кучето, да се свърже с мен, в случай че се интересува.
Кучето е в доста тежко положение...
Ъпдейт: Кученцето умря. “
Инцидентът е станал на 21 май, към 12:30 ч. на кръстовището на бул. „ 6-ти септември “ и бул. „ Копривщица “, в региона до прелеза.
По думите на създателя на обявата възрастното бяло куче пресичало на " зебра ", когато било ударено от мъж с автомобил. Свидетелят твърди, че след случилото се лидерът понечил да се качи в колата си и да продължи.
„ Ставайки очевидец на случката, несъмнено, не разреших това да се случи “, написа той.
Мъжът споделя, че в положение на потрес е излязъл от автомобила си без телефон и не е съумял да снима случилото се. Вместо това е работил бързо, с цел да закара потърпевшото куче във ветеринарна клиника.
Първоначално положението на животното е било разказано като доста тежко. По-късно създателят на сигнала оповестява, че кучето е умряло.
Според пловдивчани бялото куче е било познато в региона и е носело името Илийчо. Случаят провокира горест и отвращение измежду хората, които упорстват да се открият очевидци на случая.
Авторът на обявата моли всеки, който е видял случилото се или разполага с информация, да се свърже с него.
Към момента няма публична информация дали по случая е подаден сигнал до органите на реда. Вижте и цялата обява,споделена от мъжа:
„ Моля за шерване, търсят се очевидци:
Гр. Пловдив
Днес, 21.05., в 12:30 на обяд, на кръстовището на бул. „ 6-ти септември “ и бул. „ Копривщица “ (до прелеза), мъж прегази възрастното бяло кученце, което пресичаше НА ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА!!
И непосредствено по-късно понечи да се качи на колата си и да продължи!
Ставайки очевидец на случката, несъмнено, не разреших това да се случи. Но изскочих от колата без телефон и в положение на потрес не помислих за телефона.
Действах допустимо най-бързо да закарам кучето до клиника.
Моля, в случай че някой е станал очевидец на случката, да се свърже с мен.
Също, в случай че някой познава кучето, да се свърже с мен, в случай че се интересува.
Кучето е в доста тежко положение...
Ъпдейт: Кученцето умря. “
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




