Безапелационна победа постигнаха унгарците срещу нашите национали в Будапеща с

...

Втора загуба за България на квалификациите за европейското по футбол.Унгария ни разгроми с 3:0

Безапелационна победа реализираха унгарците против нашите национали в Будапеща с 3:0. Домакините пронизаха вратата ни три пъти още в първото полувреме. Отборът ни не съумя да се съвземе и до края на мача не означи нито един гол за наслада на 65-хилядната аудитория на стадиона.

Загубата в унгарската столица е втора за отбора ни на квалификациите за европейското състезание по футбол, което ще се организира в Германия следващата година. Преди три дни България беше победена от Черна гора с 0:1. И в мача с Унгария националите ни демонстрираха незадоволителна игра. Особено в първото полувреме, където футболистите ни бяха прекомерно безредни. Второто полувреме беше по-добро за нашите, само че не съумяха да отбележат попадение, макар че унгарците се поотпуснаха и съвсем стопираха да играят.

Според коментатори казусът не е в играчите и треньора, а в това, че в България от години футболът не се управлява по най-хубавия метод. И това води до задълбочаване на рецесията.

За още забавни вести, изявленията, разбори и мнения харесайте!
Източник: debati.bg