Без контузената си мегазвезда Неймар Бразилия победи Боливия с 3:0

...

Бразилия тръгна мощно на Копа Америка и без Неймар

Без контузената си мегазвезда Неймар Бразилия победи Боливия с 3:0 в стартовия мач от шампионата Копа Америка.
 Жената, обвинила Неймар в обезчестяване, му предложила брак
Първият дуел от континенталната конкуренция се игра на стадион “Морумби ” в Сао Пауло пред 46 300 фенове.

Първото полувреме приключи без маркиран гол, а резултатът бе открит в 50-ата минута, когато Филипе Коутиньо се разписа от дузпа, отбелязвайки първия гол в шампионата.

Отново Коутиньо бе прецизен три минути по-късно – 27-годишният атакуващ халф получи превъзходен пас от Роберто Фирмино и с глава прониза мрежата на боливийците.

Крайното 3:0 оформи нападателят на Гремио Евертон в 85-ата минута, малко откакто появи на терена на мястото на Давид Нерес.

Бразилия оглави класирането в група А с три точки. В идващия си мач домакините на шампионата ще се изправят против Венецуела на стадион “Арена Фонте Нова ” в Салвадор.

Източник: offnews.bg