Бетис постигна трета поредна победа в Ла Лига, след като

...

Обрат от 0:2 доближи Бетис до топ 4

Бетис реализира трета поредна победа в Ла Лига, откакто обърна от 0:2 до 3:2 новобранеца Елче. Севилци получиха два гола още до 9-ата минута при визитата си на " Мартинес Валеро ", само че през второто полувреме демонстрираха същинските си благоприятни условия и си потеглиха с скъпи три точки, които ги задържаха на 5-ото място в класирането, единствено на точка зад четвъртия Атлетико Мадрид.

Головете за " вердибланкос " означиха Борха Иглесиас от дузпа, Хуан Миранда и Вилиан Жозе също от дузпа. При 2:2 Борха Иглесиас пропусна една от общо трите дузпи за гостите, а Елче приключи дуела с 9 индивида, откакто червени картони получиха Лисандро Магаян в 57-ата минута и Енцо Роко в добавеното време.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.