В Берое не са получавали заплати от почти четири месеца
Берое продължава да се бори със зъби и нокти за оцеляването в елита. А играчите го вършат с празни джобове. Те скоро ще имат да получават заплати за 4 месеца, твърди “Тема спорт ”. Това ще се случи на 25 март, когато е падежът за погашение на месечните хонорари за февруари. Наред с това “заралии ” имат да прибират такива за ноември и декември 2025 година, както и за януари 2026-а. Такава обстановка в клуба не е оригиналност.
Красив гол в Стара Загора върна преднината на Левски
Сега обаче по-различното е, при старозагорци постъпиха свежи средства. Такива има от изненадващия трансфер на нападателя Алберто Салидо. Той бе продаден в последния ден на прозореца на Лудогорец, а за правата му Берое взе над половин милион евро. Въпреки това обаче притежателят Ернан Банато не се е разплатил с тима.
Берое е на предпоследно място в класирането и се намира в серия от 17 следващи турнирни мача без триумф.
Сега обаче по-различното е, при старозагорци постъпиха свежи средства. Такива има от изненадващия трансфер на нападателя Алберто Салидо. Той бе продаден в последния ден на прозореца на Лудогорец, а за правата му Берое взе над половин милион евро. Въпреки това обаче притежателят Ернан Банато не се е разплатил с тима.
Берое е на предпоследно място в класирането и се намира в серия от 17 следващи турнирни мача без триумф.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




