Берое и ЦСКА 1948 играят при 1:2 в обедния съботен

...

НА ЖИВО: Берое 1:2 ЦСКА 1948, заралии останаха с 10 души

Берое и ЦСКА 1948 играят при 1:2 в обедния съботен конфликт от efbet Лига. Срещата под Аязмото стартира в 12:00 часа, като двата тима ще търсят трите точки, с които да се върнат на победния път.

Двубоят може да наблюдавате по DIEMA SPORT, а на Gong.bg ще го проследим минута по минута.

Първият удар в мача пристигна от Спас Георгиев в осмата  минута. Веднага след спасяването на Даниел Наумов обаче бе вдигнат флага на страничния арбитър - засада.

ЦСКА 1948 откри в 10-ата минута. На първа греда Ивайло Чочев засече с глава центриране от корнер, надскачайки Вини Трибуле и прати топката в мрежата на Иван Караджов - 0:1.

Старозагорци можеха бързо да върнат гола, в случай че Наумов не бе отразил рисков удар с глава на Зария Ламбулич. В средата на полувремето Спас Георгиев опита още един удар от отдалеченост, само че топката мина настрана от вратата на гостите.

В 35-ата минута ЦСКА 1948 поведе с 2:0 и още веднъж корнер се оказа криптонитът за Берое - Педриньо центрира, Евгений Сердюк отклони с глава на първа греда, а на към два метра от голлинията Елитон бе заел добра позиция и засече.

Заралии реагираха незабавно след втория гол на ЦСКА 1948 и още в идната минута върнаха едно попадение. Добра акция на " зелените " отдясно стигна до Спас Георгиев, който " качи " топката на главата на Трибуле, а нападателят от няколко метра не сбърка за 1:2.

В началото на втората част Кръстев нахлу в наказателното на " алените ", само че бързо бе обкръжен и не съумя да нанесе удар. В 53-ата Божидар Пенчев стреля от комфортна позиция, само че Наумов се оправи.

Георги Русев едвам догони едно извеждащо подаване и опита удар от дребен ъгъл, само че Караджов бе застанал добре. В момента на удара на крилото страничният арбитър подвигна флага си за засада, само че играта не спря.

В средата на частта още веднъж Русев имаше късмет за удар, само че реши да подава и сбърка. Минута по-късно очевиден пропуск направи Евгений Сердюк, който надбяга Педро Енрике и остана самичък против Караджов, само че с по-слабия си десен крайник не уцели вратата. Старозагорци отвърнаха с доста рисково центриране на Спас Георгиев, което едвам не се озова във вратата на Наумов, който подцени обстановката. Вини Трибуле дебнеше наоколо, само че не съумя да нанесе удар.

Десетина минути преди края на постоянното време Густаво Каскардо получи втори жълт картон. Десният краен защитник закъсня за едно единоборство и застъпи по много противен метод Ивайло Чочев.

LIVE / Берое - ЦСКА 1948 1:2

0:1 Ивайло Чочев 10`

0:2 Елитон Джордж 35`

1:2 Вини Трибуле 36`

Берое:  73 Иван Караджов, 2 Густаво Каскардо, 3 Гомес Сана, 5 Зария Ламбулич, 6 Макс Челич, 16 Симеон Мечев, 17 Спас Георгиев, 18 Клайдер Машедо, 21 Винни Трибулет, 77 Божидар Пенчев, 98 Тонислав Йорданов

Треньор: Николай Киров

ЦСКА 1948:  29 Даниел Наумов, 19 Стив Фуртадо, 87 Симеон Петров, 14 Елитон Джордж, 2 Джонатан Перейра, 18 Ивайло Чочев, 39 Парвиз Умарбаев, 20 Ангел Бастунов, 11 Бирсент Карагарен, 25 Евгений Сердюк, 8 Педро Енрике

Треньор: Тодор Янчев