"Бдин" /Видин/ загуби с 1:2 като домакин от румънския "Калафат"

...

Бдин загуби от румънския Калафат насред Видин

"Бдин " /Видин/ загуби с 1:2 като хазаин от румънския "Калафат " в контролна среща. Капитанът на видинчани Ивайло Иванов откри резултата в 35 минута на дуела. С две попадения през второто полувреме в 61 и 84 минута румънският тим обърна резултата в своя изгода, като по този метод завоюва срещата.
Това беше последна инспекция за видинчани преди старта на пролетния полусезон. Другата седмица на 24 февруари "Бдин " гостува на "Ботев " /Козлодуй/.
Треньорът на видинчани Павел Огнянов бе избрал за титуляри на вратата Явор Райчев, защитници- Мартин Димитров, Денис Николов, Ивайлов Иванов (капитан), Стойчо Стойков, полузащитници- Людмил Иванов, Боби Борисов, Яне Кирилов и Георги Илиев, нападатели Тони Цветков и Кристиян Йошов.
Източник: bulnews.bg