Байерн Мюнхен загуби с 0:1 гостуването си на Лацио в

...

Байерн Мюнхен загуби с 0:1 гостуването си на Лацио в ШЛ

Байерн Мюнхен загуби с 0:1 гостуването си на Лацио в първи осминафинален мач в Шампионска лига. Единственият гол в мача вкара Чиро Имобиле в 69-ата минута от дузпа, при която червен картон получи Дайо Упамекано.

Баварците не съумяха да се разпишат във втори следващ мач, а по-лошото е, че не сътвориха и съществени рискове пред Иван Проведел. Възпитаниците на Томас Тухел затвърдиха слабата си форма и позволиха втора загуба след провалянето с 0:3 от Байер Леверкузен. Римските орли одобриха самодейността в мача и пробваха да изненадат противника си на контраофанзива. Именно при такава в 66-ата минута Дайо Упамекано фаулира Густав Исаксен, при което се стигна до дузпа за домакините и изпъждане на французина. До края на мача италианският тим сътвори още две положителни благоприятни условия, само че Фелипе Андерсон и Педро не съумяха да се разпишат.
Източник: cross.bg