Байер Леверкузен се измъкна в последните секунди, стигайки до 1:1

...

Леверкузен се измъкна в последните секунди при гостуването си на Аугсбург

Байер Леверкузен се измъкна в последните секунди, стигайки до 1:1 при гостуването си на Аугсбург. Домакините откриха рано резултата, само че „ аспирините “ демонстрираха темперамент и изравниха надълбоко в добавеното време на дуела.

Аугсбург започва чудесно срещата и съумя да поведе още в 5-ата минута на дуела. Никлас Ломб направи груба неточност, след която Флориан Нидерлехнер се възползва и осъществя.

В началото на второто полувреме домакините получиха дузпа, само че основният арбитър Кристиан Дингерт прегледа обстановката с ВАР и анулира първичното си решение.

Гостите пробваха да притиснат противника си, като насладата им пристигна надълбоко в добавеното време, когато Демарай Грей изведе Едмон Тапсоба в наказателното поле, а нападателят невъзмутимо осъществя в долния ляв ъгъл.

Равенството разочарова и двата отбора, откакто Байер Леверкузен пропусна да се приближи до четвъртото място в Бундеслигата, а Аугсбург остана 13-и с актив от 23 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `