Байер (Леверкузен) продължи победната си серия от началото на сезона

...

ОБЗОР: Леверкузен мачка за 3 от 3 в Германия

Байер (Леверкузен) продължи победната си серия от началото на сезона в немската Бундеслига.

Тя към този момент включва 3 срещи, откакто „ аспирините “ разрушиха с 5:1 Дармщат вкъщи в среща от III кръг.

Двата тима си размениха по 1 гол преди почивката, само че след нея домакините бяха безпощадни на своя „ Бай Арена “.

Скоро след паузата те поведоха още веднъж посредством Паласиос, а в 61-ата минута Бонифас се разписа за повторно в мача, с цел да направи 3:1.

Хофман означи четвъртия гол в 67-ата минута, а в 83-ата Хлозек оформи крайното 5:1, с цел да оглави Байер класирането с цялостен актив от 9 точки.

По същото време Вердер (Бремен) завоюва първи мач, откакто трансферира българския национал Илия Груев в Лийдс.

" Бременските музиканти " победиха с 4:0 отбора на Майнц 05 като хазаин. Мачът се организира на " Везерщадион ".

Попаденията означиха Дукш от дузпа в 4-ата минута, Стаге (53`), Битенкур (82`) и Гидеон (84`). Това бе първи триумф на Вердер и отборът към този момент е 11-ти с 3 точки в актива си.
Източник: novsport.com