Байер (Леверкузен) не спести усилия в двубоя си от първия

...

Леверкузен громи четвърторазреден съперник за Купата на Германия, вкара 7 гола във вратата му

Байер (Леверкузен) не спести старания в дуела си от първия кръг на шампионата за Купата на Германия.

Елитният състав отнесе четвърторазредния състав на Айнтрахт Нордестед с тежкото за понасяне и мъчно за забравяне 7:0.
 Снимка 495919
Източник:

Повече от впечатляващ бе фактът, че 6 от всички попадения бяха осъществени още преди края на 31-ата минута на срещата.

До 10-ата минута преднината на гостите към този момент бе 2:0, като Бендер откри в четвъртата минута, а още 6 по-късно Амири удвои преднината на състава си.
 Байер (Леверкузен) взе нападател от Рома

Патрик Шик мина при " аспирините "

Аларио и едвам 17-годишният Флориан Вирц повишиха на 4:0, с голове в 12-ата и 21-ата минути.

Арангис и още веднъж Амири пък вкараха в границите на към минута - сред 30-ата и 31-ата и преимуществото на Леверкузен набъбна до впечатляващото 6:0.
 Снимка 495920
Източник:

В 77-ата минута Шик за последно разочарова стража на противника, оформяйки крайното 7:0.