Байер (Леверкузен) е следващият четвъртфиналист в турнира Лига Европа. Аспирините

...

Байер не допусна изненада срещу Рейнджърс и в реванша

Байер (Леверкузен) е идващият четвъртфиналист в шампионата Лига Европа. " Аспирините " се оправиха и в реванша против Глазгоу Рейнджърс, побеждавайки шотландците с 1:0. Така с общ резултат 4:1, момчетата на Петер Бош ще продължат фантазията си за успех във втората по мощ европейска клубна конкуренция.

Единственото попадение през днешния ден беше осъществено в 51-ата минута, а в негов създател се трансформира младата френска звезда Диаби. Голям принос за попадението има чилиецът Арангиз, който го изведе съвършено зад защитата на противника. След това последва и неспасяем шут в мрежата на Алън МакГрегър.
 Севиля победи Рома с 2:0 и е на 1/4-финал за Лига Европа
Севиля прати Рома вкъщи след елементарен триумф в огромното дерби на Лига Европа

Селекцията на Хулен Лопетеги реши всичко през първата част

Цял мач за някогашния отбор на Димитър Бербатов изигра спрягания за редица европейски грандове - Кай Хаверц. Атакуващият състезател даже удари гредата през първото полувреме,

В идната фаза на Байер следва извънредно сериозен конфликт - против любимеца за трофея Интер.

БАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) - ГЛАЗГОУ РЕЙНДЖЪРС 1:0

1:0 Диаби (51 " )