Байер Леверкузен е изпратил оферта на белгийския Ломел за Филип

...
Байер Леверкузен е изпратил оферта на белгийския Ломел за Филип
Коментари Харесай

В Германия: Леверкузен с оферта за Филип Кръстев

Байер Леверкузен е изпратил оферта на белгийския Ломел за Филип Кръстев, оповестиха в Германия.

Аспирините, водени от Шаби Алонсо, са сложили съответно питане за българския национал и занапред предстоят договаряния сред трите страни.

Сериозен интерес към 21-годишния футболист има и от гръцкия Арис и след уговорките си с лъвовете, той е почнал да преглежда другите предложения.

При представянето на новия треньор Николай Костов, изпълнителният шеф на Левски Даниел Боримиров съобщи изрично, че Кръстев е отказал да продължи да играе на „ Герена “. Причината за неговото решение е ясна –  напускането на Станимир Стоилов при започване на април.

„ Не желая да злоупотребявам, само че имаме 5 или 6 съответни предложения. Никога не сме коментирали финансовата част, тъй като се гледа бъдещето за развиване на футболиста. В последната година-година и половина Филип има най-хубавите индикатори в Европа за футболист на неговия пост на неговата възраст “, съобщи неотдавна сътрудникът на Кръстев – Николай Жейнов.

Халфът изигра 56 дуела със синия екип във всички шампионати, в които осъществя 12 попадения.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР