Басистът на „The Pogues Дарил Хънт почина на 72-годишна възраст,

...
Басистът на „The Pogues Дарил Хънт почина на 72-годишна възраст,
Коментари Харесай

Почина басистът на легендарните пънкари The Pogues

Басистът на „ The Pogues " Дарил Хънт умря на 72-годишна възраст, оповестиха от бандата на страницата си в Twitter. „ Ние сме неописуемо натъжени. Нашият Дарил умря през вчерашния ден следобяд в Лондон ", се споделя в изказването.

Музикантът и композитор е роден в Хемпшир на 4 май 1950 година Преди да стартира кариерата си в групата „ The Pogues " през 1986 година като басист, той е член на рок групите Plummet Airlines и The Favourites. The Pogues са англо-ирландска фолк-пънк група, основана през 1982 година в Лондон от Шейн Макгоуън, която се прочува през втората половина на 80-те години.

През декември 2015 година Макгоуън афишира, че групата към този момент не е дейна и е прекратила съществуването си, откакто през 2013 година изнася последните си концерти в Ирландия и Обединеното кралство, написа БГНЕС.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР