Баща и син от Калгари са благодарни, че са добре,

...
Баща и син от Калгари са благодарни, че са добре,
Коментари Харесай

Баща и син почти блъснати от превозно средство пред дома в Калгари, след като шофьор се сблъска със знака „Стоп“: полиция

Баща и наследник от Калгари са признателни, че са добре, откакто транспортно средство, което съгласно полицията е минало през знак „ Стоп “ и е предизвикало злополука, съвсем ги удари, до момента в който излизаха от вкъщи си в Калгари.

Скот Маккей споделя, че злополуката е станала единствено мигове откакто е заключил вратата, когато той и двамата му сина са напуснали къщата към 7:30 сутринта на 15 април.

„ Току-що бях пристигнал зад ъгъла “, споделя Скот. „ Просто уловено в ъгъла на окото ми и по-късно просто го чух и тогава всичко се забави в мозъка ми, просто се почувствах като занимателен каданс. “

Сблъсъкът на две транспортни средства се случи на кръстовището на Magnolia Passage S.E. и Magnolia Heath S.E. в общността на Mahogany.

Полицията споделя, че черен Nissan Versa от 2011 година, ръководен от мъж на към 50 години, „ се е движел...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР