Барселона записа 13-и пореден мач във всички турнири без загуба

...

Педри коментира мисията си като футболист, който трябва да вкарва повече голове

Барселона записа 13-и следващ мач във всички шампионати без загуба откакто победи Жирона с1:0 в посещение си от 19-ия кръг на Ла Лига. В воин на вечерта се трансформира Педри, който размени в 26-ата минута контузилия се Усман Дембеле и вкара единствения гол за каталунците в 61-ата минута

„ Изпитваме компликация да позволяваме мачовете си от рано и това разрешава на съперниците да ни притискат. Знам, че би трябвало да въвеждам голове. Аз съм състезател, който обича първи да играе с топката и както всеки да вкарва голове. ”

За момента каталунците са преди всичко в Ла Лига с удобен задатък пред втория в класирането Реал Мадрид и в случай че продължат да записват сполучливи резултати те ще завоюват първата си купа в испанския шампионат от сезон 2018/2019, когато финишираха на цели 11 точки пред подгласника Атлетико Мадрид.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.

Снимки: Imago