Барселона взе само точка при гостуването си на Реал Сосиедад

...

Гризман разочарован след равенството

Барселона взе единствено точка при гостуването си на Реал Сосиедад в дуел от 17-ия кръг на испанската Ла Лига. Антоан Гризман, който се регистрира с едно попадение в срещата разяснява пред медиите, че отборът му е имал опцията да осъществя трети гол през второто полувреме на дуела.

" И двата тима имаха благоприятни условия да осъществят, такова тъждество разстройва, имахме шансове да осъществяваме 3-ти гол през второто полувреме, само че не го направихме, разочаровани сме ", разяснява Гризман представен от Марка.

След равенството 2:2, Барса излезе еднолично на първото място в класирането с актив от 35 точки, точка повече от Реал Мадрид, като " белия балет " излиза по-късно в неделя вечер като посетител на Валенсия.
Източник: fakti.bg