Барселона победи Рома с 4:1 в първи двубой между двата

...

Два автогола убиха надеждите на Рома срещу Барса, Ливърпул с класика над Сити

Барселона победи Рома с 4:1 в първи дуел сред двата тима от 1/4-финалите на Шампионската лига, игран на стадион " Камп Ноу ".

Даниеле Де Роси и Костас Манолас си означиха автоголове за 2:0, Жерар Пике оформи " класиката " в мача, а точка на разногласието постави Луис Суарес. Един Джеко пък вкара едно попадение за " вълците ".

Барса бе огромният любимец в този мач и с течение на мача стана ясно за какво всички чакаха лесна победа от домакините тук. В Шампионската лига те към момента нямат загуба през актуалната акция.

В другия мач от 1/4-финалите тази вечер Ливърпул сподели, че се завръща към най-хубавите си години в Европа и записа впечатляваща победа с 3:0 в първия мач с Манчестър Сити от 1/4-финала в Шампионската лига.

Мърсисайдци изиграха фантастично първо полувреме, в което нанизаха и трите попадения. Мохамед Салах откри резултата в 12-ата, Алекс Окслейд-Чембърлейн удвои в 21-ата, а Садио Мане бе създател на третия гол в 31-ата минута.

Така домакините на " Анфийлд " взеха отлична преднина преди реванша, само че пък изгубиха звездата си Мохамед Салах, който напусна дуела контузен, като не е ясно какъв брой сериозна е контузията му.

Източник: offnews.bg