Барселона и Манчестър Юнайтед са напът да си разменят Аарън

...
Барселона и Манчестър Юнайтед са напът да си разменят Аарън
Коментари Харесай

Барселона и Манчестър Юнайтед разменят двама от аутсайдерите си

Барселона и Манчестър Юнайтед са напът да си разменят Аарън Уан-Бисака и Сержиньо Дест пред затварянето на трансферния прозорец след няколко дни, написа Sport.

24-годишният англичанин изпадна от състава на „ алените дяволи “ незабавно щом Ерик загар Хаг пое контрола върху отбора, макар обстоятелството, че през 2019 година за него бяха платени €55 млн.

21-годишният американец пък бе част от тима на нидерландския експерт в Аякс напълно до скоро, въпреки да бе продаден на „ каталунците “ против €21 млн.

Двамата играчи са с радикално друг профил, въпреки да се подвизават на една и съща позиция. Единият е фокусиран напълно върху играта в отбрана, до момента в който другият има емфатичен афинитет към офанзивата. Това, по което си наподобяват обаче, е, че не са мечтани от наставниците в тимовете си сега.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР