Барселона и Манчестър Юнайтед изиграха вълнуващ двубой на Камп Ноу,

...

Зрелище с четири гола на Камп ноу

Барселона и Манчестър Юнайтед изиграха трогателен дуел на " Камп Ноу ", който приключи 2:2. Срещата бе първи мач от плейофната фаза на Лига Европа.

Всички попадения паднаха през втората част. Маркос Алонсо откри в 50-ата минута, само че секунди по-късно Маркъс Рашфорд изравни. Автогол на Жул Кунде в 59-ата минута докара до цялостен поврат, само че с попадение на Рафиня в 76-ата минута каталунците изравниха.

Секунди след изравнителни гол Рашфорд стигна до нова опция след подаване на Санчо, само че стреля около вратата.

Грешка на Шоу пред другата врата пък разреши на Рафиня да опита да прехвърли Де Хеа с глава, само че вратарят мазета.

Драматичните моменти продължиха и в 86-ата минута домакините имаха съществени искания за дузпа след игра на Фред с ръка в наказателното поле. Веднага по-късно последва центриране и ужасно безредие в наказателното поле на " алените дяволи ", при което Каземиро в опит да почисти заби топката в дясната греда на Де Хеа.
Източник: lupa.bg