Ето къде изчезна фолк певицата Гергана и защо заряза музиката:
Барбито на поп фолка загърби лекия род преди години и изпадна в забвение. Гергана като че ли потъна вдън земя и никоя не беше чувал нищо за нея. Но се оказва, че въобще не си е губила времето. се похвали, че напълно скоро ще приключи Софийския университет със компетентност „ Геология “.
От известно време тя е сменила попрището. Зарязала е задимените кръчми и чалготеки и се изявява като… организатор в музея „ Земята и хората “. Там тя е доброволец. Гергана обаче счита да продължи с ученето и да запише магистратура по специалността си.
Именно следването й беше повода да изчезне от сцената за няколко години, защото нямало по какъв начин да съчетава и двете. Гергана разкрива, че геологията постоянно й е била доста забавна и по тази причина желала да си я учи усърдно, без да се разсейва с други неща. Тя се надява скоро да се запише нова ария и да се върне към изявите си онлайн.
Годините отвън сцената много са се отразили на външността на певицата. Някога тя се прочу като барбито на поп фолка, само че от сладникавата й визия няма и помен. Гергана е качила много килограми, защото не е спазвала режим, до момента в който беше студентка. Когато пристигна миг да се качи още веднъж на сцената, тя се надява да си върне формата.
Фолк певицата признава, че има добър вкус и обича да си хапва. Затова постоянно й е било доста мъчно да съблюдава диети. Не си пада и по спорта.
След като се дипломира след няколко месеца, Гергана ще се подреди измежду висшиските в поп- фолка.
Източник: senzacia.net
![](/img/banner.png)
![Промоции](/data/promomall.png?5)
КОМЕНТАРИ