Българският защитник Валентин Антов започна като титуляр и игра пълни

...

Вальо Антов игра цял мач при драматична загуба на Кремонезе

Българският бранител Валентин Антов стартира като титуляр и игра цялостни 90 минути при загубата на своя Кремонезе с 2:3 като посетител на Палермо в среща от 19-ия кръг на италианската Серия Б.

Домакините направиха поврат в края на дуела с попадения на Федерико ди Франческо в 72-ата и на словенеца Лео Щулац в седмата минута на добавеното време. Йонуц Неделчару също се разписа през първата част. За гостите точни бяха Паоло Гильоне в 7-ата и Микеле Кастанети в 32-ата, а попадение на отбора беше анулирано при започване на вторите 45 минути поради засада след интервенция на системата за видеоарбитраж (ВАР).
 Илия Груев не съумя да помогне на Лийдс при визитата на Престън

Включи се в 68-а минута, само че не промени развоя на събитията

Кремонезе заема шесто място във краткотрайното класиране с 32 точки, три по-малко от втория Венеция. Лидер е Парма с 41 точки.