Българският защитник Радослав Димитров влезе като резерва за Сепси в

...

Ради Димитров игра половин час при ново равенство на Сепси

Българският бранител Радослав Димитров влезе като запаса за Сепси в мача против Чиндия (Търговище) от 9-ия кръг на румънското състезание. Бившият футболист на Левски и Славия се появи на мястото на Шабош Килиен в 57-ата минута, а дуелът приключи 0:0. Това беше седмо тъждество за Сепси и отборът заема 8-о място в класирането. Другият българин в състава на гостите - Стефан Велев, остана на пейката. Сепси беше по-близо до успеха, само че при започване на второто полувреме Горан Каранович пропусна дузпа. В другия мач довечера Динамо (Букурещ) направи 1:1 вкъщи с Ботошани. Диего Фабрини игра цялостен мач за " алените кучета ", които се изкачиха до 9-ото място в класирането.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 9 кръг, събота 14 септември  Чиндия Търговище 0:0краен резулат  Сепси