Българският защитник Камен Хаджиев изигра силен мач при победа на

...

Силен мач на Камен Хаджиев при изразителна победа на Академия Пушкаш над шампиона Ференцварош

Българският бранител Камен Хаджиев изигра мощен мач при победа на Академия Пушкаш с 4:1 (1:1) над гостуващия Ференцварош в мача от четвъртия кръг на унгарското футболно състезание.

Хаджиев беше доста постоянен в изявите си и оказа помощ на тима си да нанесе първо проваляне в акцията на първенците от предишния сезон.

Българинът получи ранен жълт картон още в 13-ата минута, малко откакто Ференцварош беше разкрил резултата, само че до края той действаше точно в отбрана, а Академия Пушкаш реализира цялостен поврат с четири безответни попадения, като на два пъти се разписа резервата Йозеф Урблк.

С триумфа отборът са изкачи на петото място с 6 точки, а водач с цялостен актив от 12 точки и Фехервар.