Българският национал Николай Димитров бе в стартовия състав на Урал

...

Хичо се контузи, Спартак пречупи Урал с късен гол

Българският национал Николай Димитров бе в стартовия състав на Урал и игра до 58-ата минута при провалянето с 0:1 на отбора си с гостувалия Спартак (Москва) в мач от 27-ия кръг на съветското състезание. Хичо получи разтежение на бедрото и бе заменен след съвсем час игра от швейцареца Марко Араторе.

Столичани завоюваха мача с късен гол на Фернандо. Бразилският халф бе прецизен в 82-ата минута. Така Спартак продължава да заема пето място с към този момент 43 точки. С точка повече и мач по-малко на четвъртото място е ЦСКА (Москва). Хичо и компания се намират на 11-о място с 33 точки. СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ ПОДРЕЖДАНЕ ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ Премиер Лига 27 кръг, събота 4 май  Урал 0:1краен резулат  Спартак Москва