Българският национал Кирил Десподов продължи с отличните си изяви за

...

Десподов наказа Панатинайкос с два гола и прати ПАОК еднолично на върха

Българският национал Кирил Десподов продължи с отличните си изяви за ПАОК, откакто означи и двата гола при успеха в дербито с Панатинайкос с 2:1 в мач от 20-ия кръг на гръцкото състезание.

На стадион " Тумба " в Солун Десподов бе титуляр за ПАОК, а малко преди почивката откри резултата с акуратен изстрел по диагонала, откакто нахлу отдясно в наказателното поле. В 51-та минута гостита изравниха след тъкмо осъществяване от дузпа на Анастасиос Бакасетас, само че съвсем незабавно по-късно Десподов възвърне задатъка на домакините. Той получи комфортна топка в наказателното поле от Тайсон и умерено преодоля вратаря на противника. Тайсон асистира и за първото попадение на капитана на България.

По този метод ПАОК към този момент има 47 точки и води еднолично в класирането. На второ място е АЕК с две точки по-малко, а Панатинайкос е на трета позиция с актив от 44 точки. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg