Българският нападател записа цял мач за своя при загубата с

...

Андрей Гълъбинов изигра цял мач, но не помогна на Реджина да избегне загубата

Българският нападател записа цялостен мач за своя при загубата с 0:2 от в дуел от 19-ия кръг на Серия " Б ".

За „ амарантите “ това беше седми следващ дуел без победа (1 тъждество и 6 поражения), а продължи головата си суша, която включва девет срещи. пък се трансформира в воин за „ лъвовете “, откакто означи двата гола в мача, надлежно в 16-ата и в 30-ата минути. Заради неприятната си серия се намира едвам на 14-ата позиция в класирането с актив от 23 точки, до момента в който се изкачи на второто място с 37 извоювани пункта.
 Гълъбинов и Реджина взеха единствено точка от Комо Гълъбинов и Реджина взеха единствено точка от Комо 18 дек | 21:29  Уволниха треньора на Гълъбинов в Реджина Уволниха треньора на Гълъбинов в Реджина 13 дек | 16:40  Слабак опустоши отбора на Гълъбинов Слабак опустоши отбора на Гълъбинов 13 дек | 00:08 Още от Българи зад граница  Велков не игра при победа на Дуисбург Велков не игра при победа на Дуисбург 15 яну | 01:05 2462 0  Монца загуби от директен съперник, Антов не влезе Монца загуби от директен съперник, Антов не влезе 14 яну | 00:18 2013 6  Козенца разгласи прехвърлянето на Андреа Христов Козенца разгласи прехвърлянето на Андреа Христов 13 яну | 19:34 141 5  Наско Милев смени клубната си принадлежност в Литва Наско Милев смени клубната си принадлежност в Литва 12 яну | 17:35 2525 0  Кеймбридж на Димитър Митов на четвъртфинал след нов значим триумф Кеймбридж на Димитър Митов на четвъртфинал след нов значим триумф 12 яну | 09:14 8178 1 Виж всички Водещи Новини  Блестящ гол на Де Бройне пречупи Челси, Ман Сити допира купата Блестящ гол на Де Бройне пречупи Челси, Ман Сити допира купата 15 яну | 16:24 13748 113  Ботев (Пловдив) загуби от първенеца на Полша Ботев (Пловдив) загуби от първенеца на Полша 15 яну | 15:41 13535 27  Официално: Лудогорец притегли словенски национал Официално: Лудогорец притегли словенски национал 15 яну | 14:22 7998 21  Oфициално: Борислав Цонев подписа контракт с Черноморец Oфициално: Борислав Цонев подписа контракт с Черноморец 15 яну | 12:07 15238 34  Джокович бе арестуван от управляващите в Австралия преди утрешното чуване в съда Джокович бе арестуван от управляващите в Австралия преди утрешното чуване в съда 15 яну | 09:07 21570 87 Класиране Програма