Българският нападател Александър Колев продължава да впечатлява по терените в

...

Голям мач за Алекс Колев в Полша

Българският нападател Александър Колев продължава да впечатлява по терените в Полша. Днес 24-годишният таран заби две попадения при успеха на Сандеция (Нови Сонч) с 2:1 над Погон (Шчечин).

Двубоят стартира неприятно за Алекс Колев и Пламен Крачунов, като в 21-ата минута Дариуш Формела наказа стража на Сандеция. При 0:1 приключи и първата част.

Aleksander " Wielki " Kolev daje nam wygraną, pierwszą w Niecieczy! Brawo!
____
90+5' #SANPOG 2:1 pic.twitter.com/Kzjqv3sLMm
— Sandecja Nowy Sącz (@SandecjaNS) August 27, 2017
Второто полувреме започва по свръхестествен метод за българския нападател. В 56-ата минута Алекс Колев заби нов гол в елита на Полша, с цел да пристигна и 78-ата минута, когато още веднъж той наказа вратаря на гостите и донесе следващи три точки в актива на новака в Екстракласа.

Играчите на Радослав Мроцковски събраха актив от осем точки, което им отрежда осмото място в подреждането. В идващия кръг Сандеция гостува на Корона (Киелце).
Източник: novini.bg